قیمت ها در حال به روز رسانی میباشد لطفا قبل از سفارش استعلام قیمت نمایید
Filters
جستجو

درباره ما

امروزه بسته بندی تنها به عنوان یک پوشش استفاده نمی شود، بلکه نماینده ای از یک واحد تولیدی در سراسر دنیا می باشد. شرکت پایدار صنعت لوتوس پس از تحقیقات و برنامه ریزی های دقیق موفق به راه اندازی واحد تولیدی با کادری متخصص و مجرب و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در زمینه طراحی و تولید انواع دستگاه های کارتن چسب زن، کانوایرهای آکاردئونی، استرچ پالت، تسمه کش و انواع چسب های سلفونی ساده و چاپدار برای محصولات صنایع مختلف گردیده و در این زمینه موفقیت های چشمگیری بدست آورده است.

این مجموعه با توجه به رشد صنعت بسته بندی و رقابت فشرده در این حرفه، تولید محصولات با کیفیت و جلب رضایت مشتریان را سرلوحه فعالیت خود نموده. نوآوری، کیفیت، خدمات پس از فروش، سرعت تحویل و پاسخگویی باعث توسعه سهم بازار این شرکت در بازارهای داخلی گردیده است.

تامین به موقع کالا

برنامه ریزی خرید داخلی کالا و خدمات از اصلی ترین دغدغه های سـازمانهای بزرگ و پیشرو می باشد. دوری از انباشتگی و عدم تامین به موقع کالا و خدمات، دستیابی به مناسب ترین منابع خرید و برگزاری مناقصات و استعلام بها از اصلی ترین نیازهای تمامی سازمانها به خصوص شرکتهای بازرگانی و تولیـدی می باشد. سریع بودن سازمان در تامین به موقع منابع جزو اولین ارزش های شرکت پایدار صنعت لوتوس می باشد.

به صرفه و اقتصادی

هر شرکتی از بدو تاسیس برای ادامه حیات خود نیاز به تامین مالی دارد. در واقع، پول همچون خون در شریان هر بنگاه اقتصادی حرکت کرده و به آن زندگی می بخشد. اما نکته مهم آن است که مدیران باتوجه به این که شرکت در چه مرحله های از چرخه عمر خود قرار دارد و نیز با توجه به استراتژی های موجود در آن شرکت باید از بهترین شیوه تامین مالی استفاده کنند. ما در پایدار صنعت لوتوس به صرفه بودن را تضمین میکنیم.